strona główna kancelaria twoje problemy oferta kontakt  
Nie wiesz jaką podjąć decyzję?
Zostałeś pozwany?
Dłużnicy Tobie nie płacą?
Zostałeś poszkodowany w wypadku?
Prowadzisz firmę i nie chcesz borykać się z biurokracją władz?
Windykacja ubezpieczeń ?
   
Czy ...
   
Coraz częściej stajesz przed problemem jaką podjąć decyzję. Czy zareagować na czyjeś działania naruszające Twoje interesy? Czy Twoje działania (zaniechania) nie spowodują konieczności zapłaty odszkodowania?

 

 

 

 

 
Twoje problemy
 

Jeżeli chcesz podjąć decyzję o charakterze majątkowym, to w związku z biurokratyzującym się życiem musisz przeanalizować wiele aspektów kilku jej wariantów.

W przypadku szkody komunikacyjnej należy wziąć pod uwagę nie tylko wysokość kosztów naprawy, ale również wartość rynkową pojazdu by nie nastąpiła szkoda całkowita.

Szkody osobowe wymagają określenia roszczeń i precyzyjnego określenia kalendarza postępowania uwzględniającego przewidywany okres leczenia. Jeżeli prowadzisz firmę to masz wątpliwą przyjemność posiadania co najmniej jednego wspólnika, który nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a którego żądania musisz zawsze brać pod uwagę. Tym wspólnikiem jest fiskus.

Przedsiębiorcy doskonale wiedzą jakie problemy powoduje brak płynności spowodowany przeterminowanymi należnościami. Z jednej strony nie chcemy utracić kontrahenta, a z drugiej - czas często pracuje na naszą niekorzyść. A może skorzystać z możliwości zabezpieczenia swoich roszczeń zachowując swojego klienta i nie tracąc pieniędzy?

 

 

 

 
.

Copyright C 2009 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Radosław Śwital